CHOMMAR powraca z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Wodospady”

“Wodospady” to nowa propozycja artysty występującego pod pseudonimem CHOMMAR. Utwór mieszczący się w gatunku alternatywnego popu powstał we współpracy z Patrickiem Multanem.

CHOMMAR, to niezależny twórca muzyczny i wokalista, na co dzień aktor związany z poznańskim środowiskiem teatralnym. Od dzieciństwa pisze swoje kawałki, lecz dopiero parę lat temu zdecydował się na ich nagrywanie i publikowanie. W swojej twórczości bardzo dużą wagę przywiązuje do tekstów. Muzycznie poszukuje, nie ogranicza się, eksperymentuje z różnymi stylami.

fot. okładka singla

“Wodospady” to jego najnowszy singiel. Przy tej produkcji CHOMMAR rozpoczął współpracę z producentem Patrickiem Multanem.

Kawałek, który razem stworzyli wpisuje się w nurt alternatywnego popu. Jest to tajemniczy gitarowy utwór z domieszką elektroniki nawiązującej do muzyki lat 80. Do piosenki powstało lyric video.

“Wodospady” to kawałek o ważnych spotkaniach i wydarzeniach w życiu, które powodują, że się zmieniamy; o stuacjach i ludziach, których nie da się jednoznacznie ocenić, o nietrwałości życia. Jest to numer o tym, że  jesteśmy podatni na otoczenie i nie na wszystko mamy wpływ. To piosenka drogi. – CHOMMAR

Słuchaj singla “Wodospady” na platformie Spotify:

fot. materiały prasowe

Leave a Reply