Dawid DST i Szelo zapowiadają album “Cyrk”. Posłuchaj singla “Jest jak jest”

Jeden wraca z tarczą, drugi na tarczy. Po dobrze przyjętej EP “Szkoła życia”, rapowy duet Dawid DST & Szelo zapowiada album “Cyrk”. Pierwszym singlem promującym to wydarzenie został utwór “Jest jak jest”.

W dobie mody na trap, imprezowe bangery i numery pozbawione treści z kontrą wychodzą Dawid DST i Szelo. Duet prezentuje “Jest jak jest”, pierwszy singiel zapowiadający album “Cyrk”. Jest to prawdziwa gratka dla fanów hip-hopu, w którym liczy się styl, przekaz i emocje.

fot. materiały prasowe

Dawid DST jest polskim raperem mieszkającym na co dzień w Niemczech, natomiast Szelo pochodzi z Dolnego Śląska. Połączyło ich wspólne spojrzenie na hip-hop, czego dowodem była wydana w 2020 roku “Szkoła życia EP”.

Po dobrym przyjęciu EPki duet poszedł za ciosem i rozpoczął pracę nad nowym projektem. Zapowiedzią premierowego wydawnictwa jest – wyprodukowany przez Dextaha – kawałek “Jest jak jest”.

Jak zaznaczają sami raperzy, utwór powinien zadowolić wszystkich fanów brzmień ze “złotej ery” i trueschoolowej formy. – Chcemy pokazać, że współcześnie jest jeszcze miejsce na rap, w którym liczy się treść i przekaz. Wierzymy w to, że nasze teksty pozwolą odbiorcy zastanowić się nad całym światem – zaznacza Dawid DST.

Jest jak jest” jest jednym z najbardziej emocjonalnych utworów nagranych przez duet. Pełen celnych spostrzeżeń, emocji i z chwytliwym refrenem, który idealnie rozdziela zwrotki MC’s.

Premiera albumu “Cyrk” odbędzie się w styczniu 2022. Za wszystkie produkcje odpowiedzialny jest Dextah, natomiast oldschoolowy, analogowy master jest zasługą austriackiego producenta Sansimo. Album pojawi się we wszystkich serwisach streamingowych.

*****

Słuchaj “Jest jak jest” w serwisach cyfrowych: https://bit.ly/3dZmBt0

 

Leave a Reply