SILES przedstawia osobisty singiel „Przed oczami”

Siles swój nowy, poruszający utwór “Przed oczami” zadedykował bliskim, którzy już odeszli. Artysta zachęca, by wspierać tych, którzy wsparcia potrzebują – nie tylko w przedświątecznym czasie.

Nowy singiel Silesa „Przed oczami” to wyjątkowo osobista wypowiedź. Poświęcony jest pamięci babci oraz przyjaciela artysty, których już nie ma wśród nas.

Utwór dedykuję mojej babci na pamiątkę jej urodzin oraz mojemu przyjacielowi. Pamiętajmy o tych, których już z nami nie ma. Dbajmy o tych, którzy potrzebują wsparcia. Czasami wystarczy słowo, a nawet zwykła obecność. – Siles

Przy okazji premiery singla i teledysku Siles zwraca uwagę na działalność Fundacji eFkropka, pomagającej osobom w kryzysach zdrowia psychicznego.

Fundacja eFkropka powstała z inicjatywy osób zawodowo zajmujących się leczeniem ludzi chorujących psychicznie i pracą terapeutyczną na ich rzecz, a w działania fundacji włączają się osoby po kryzysach zdrowia psychicznego, tzw. Eksperci przez doświadczenie. Obecnie zarówno w Radzie Fundacji, jak i jej Zarządzie zasiadają osoby z doświadczeniem kryzysów psychicznych. O samej Fundacji i jej działalności można dowiedzieć się z jej strony. Zainteresowani zasięgnięciem pomocy terapeutycznej znajdą tam również wskazówki, gdzie mogą jej uzyskać.

 

Leave a Reply