AliKo Imagination z nowym mini albumem. Posłuchaj EP “PROSTOROSSA”

10 grudnia to data premiery nowej EPki artysty występującego pod pseudonimem AliKo Imagination. “PROSTOROSSA”, bo taki tytuł nosi premierowy mini album, to cztery syntwave’owe utwory, oparte na prostej chwytliwej melodii i klimacie lat 80. z wizją przyszłości.

Po dobrze przyjętej EPce “BEPROD*CKAGAIN”, pochodzący z Krakowa muzyk, zaskakuje nas kolejną dawką muzyki. Tym razem artysta stawia na prostotę w odniesieniu do jego poprzedniej twórczości. W czterech utworach znajdziemy zatem bardziej komfortowe aranżacje i przyjemne dla ucha melodie.

Całość mieści się w gatunku synthwave, ale nie zabrakło delikatnych odniesień do electrohouse’u. To klimat nowoczesnej muzyki lat 80. z wizją przyszłości.

fot. Mateusz Lipski

Alan AliKo Kowalski to producent muzyczny, Sound Designer. Członek Kolektywu Muzycznego – Phuture Collective (USA) oraz producent związany z projektem Sounds of Red Bull. Absolwent AHE w Łodzi kierunku Produkcja i Realizacja Muzyki. Wielokrotny laureat międzynarodowych konkursów dla Producentów Muzycznych (m.in Red Bull BC One Perfect Beat Challenge) Muzyka jest jego życiową pasją, w swojej twórczości kładzie nacisk na kreatywność, oraz na dostarczenie słuchaczowi dźwięków których dotąd nie słyszał.

Więcej informacji na temat artysty można znaleźć pod linkiem: https://www.alikomusic.com/

*****

Cała EPka “PROSTOROSSA” jest do odsłuchu na platformie YouTube, a także na pozostałych platformach streamingowych: https://open.spotify.com/artist/3UEnMihmz604w6hQwDwpkf

*****

PLAYLISTA:
01. Gameplay Vice Vision
02. Miami is Here
03. One Night Wonder
04. Protonica

 

fot. okładka EP

Leave a Reply