Paweł Tur z nowym singlem “Takiej Cię nie znałem” autorstwa Marka Kościkiewicza

“Takiej Cię nie znałem” to nowy, jakże przebojowy utwór Pawła Tura. Piosenka została nagrana we współpracy z Markiem Kościkiewiczem, który jest odpowiedzialny za muzykę i słowa. Do singla powstał wyjątkowy teledysk.

Artystyczna fascynacja latami 80′ i współpraca z Markiem Kościkiewiczem zaowocowała wyjątkową piosenką, która w nowoczesny sposób przenosi nas w klimat charakterystycznych gitar i syntezatorów tamtych lat.

fot. materiały prasowe

Czarnobiały świat prezentuje nam wiele wymiarów naszej świadomości. Sprawia, że czasem ciężko jest odnaleźć w sobie ten jeden głos, który będzie zrozumiany dla innych. Zastanawialiście się kiedyś czy na pewno potraficie czytać niczym z nut zachowania drugiej, bliskiej osoby?

Zastanawiałeś się ile tak naprawdę sam wiesz o sobie? Ile twarzy potrafisz mieć?

A ile twarzy ma Paweł Tur?

„Takiej Cię nie znałem” to najnowszy singiel w karierze Pawła, który nie zwalnia tempa i cały czas przedstawia nam swoją wizję świata publikując nowe utwory. W teledysku ponownie pojawi się Nikola Stajszczak znana z obrazka do utworu „Wiosna“, który Paweł opublikował na początku roku. W klipie można zobaczyć też finalistki konkursu Miss Polski Natalię Balicką, Julię Gryczan, Laurę Wycichowską.

*****

“Praca nad tym utworem to była niesamowita przygoda, cały czas na nowo odkrywam radość tworzenia. Praktycznie nie wychodzę ze studia nagrań wiec spodziewajcie się wielu nowości.” – dodaje Paweł.

Posłuchaj “Takiej Cię nie znałem” w serwisach streamingowych:
https://ffm.to/PawelTurTakiej

 

“Czerpię inspiracje z otaczającego mnie świata” – nasz wywiad z Pawłem Turem

Leave a Reply