Maya Krav z zapowiedzią nowego singla “VIGZA”!

Maya Krav zapowiada nowy singiel zatytułowany “VIGZA”. To pierwszy utwór artystki, który oparto na wyraźnym brzmieniu gitary z perkusją, choć wciąż został zachowany klimat muzyki elektronicznej. Premiera już 26 listopada!

VIGZA” wzięła się ze słowa “wixa”, które może być opisywane jako wstąpienie w nowy wymiar rzeczywistości. Pomimo, że jest najczęściej używane w trakcie techno imprez, to jest również stosowane jako określenie emocji, między innymi euforii, która nie pozwala człowiekowi zapomnieć o najbardziej magicznych przeżyciach. I takie odczucia wzbudza ta piosenka.

Jest to pierwsza piosenka, której głównym instrumentem jest gitara z perkusją, a jednak zachowuje swój elektroniczny klimat.

fot. materiały prasowe

Maya Krav, czyli Maja Krawczyk jest kompozytorką, autorką i producentką muzyki elektronicznej, która nie boi się eksperymentować z brzmieniami.

Od najmłodszych lat nie umiała rozstać się z gitarą, ale odkąd poszła na studia, znalazła pomysł na siebie zagłębiając się w tajniki produkcji muzycznej oraz syntezatorów. Energiczna i pewna siebie solistka dodaje każdej ze swoich piosenek szczyptę brokatu. Jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału! Na co dzień studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Katowicach. Zadebiutowała w zeszłym roku wydając singiel “Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu. Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah na wydarzeniu “Siła Jest Kobietą”. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest niezwykłym świetlnym i imprezowym show. Na YouTube dostępny jest jej koncert zrealizowany w rybnickim Domu Kultury w Boguszowicach. Na perkusji wspierał artystkę Igor Lot.

Premiera nowego singla “VIGZA” już 26 listopada!

 

 

Leave a Reply