Rafał Pietrzak w nowym klipie do piosenki “Leave You” Oleny!

„Leave You” to siódmy singel promujący drugą płytę Oleny pt. “ROSE”. Album spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków muzycznych i fanów wokalistki. Obecnie Olena jest w trakcie organizacji mini trasy koncertowej promującej wydawnictwo. W klipie do nowego singla pojawił się Rafał Pietrzak.

Nowy singel Oleny “Leave You” zaskakuje ciekawymi i nieoczywistymi wokalizami. Głęboki i niski głos Oleny w połączeniu z nowoczesnym brzmieniem muzyki z pogranicza popu i hip-hopowych bitów otula słuchacza i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

fot. materiały prasowe

Wokalistka ma też niespodziankę dla fanów. W romantycznym i minimalistycznym klipie promującym singel obok Oleny wystąpił gość specjalny.

Mowa o Rafale Pietrzaku znanym szerszemu odbiorcy m.in. z udziału w programie rozrywkowym Love Island. Duet subtelnie wcielił się w rolę zakochanej pary – łagodne objęcia, delikatny taniec – musicie to zobaczyć! Piękne, zmysłowe i pełne czułości kadry bardzo trafnie podkreślają nastrój utworu. Zachęcamy do obejrzenia klipu zrealizowanego w żyrardowskiej Klubokawiarni Friendzone.

Autorem muzyki jest Olena i SHDOW, autorką tekstu jest Olena. Teledysk został nagrany w  klimatycznym wnętrzu Klubokawiarni Friendzone w Żyrardowie. Zdjęcia i montaż – Kamil Banaszek.

Piosenkę znajdziecie na ulubionych portalach streamingowych: https://id.ffm.to/leaveyou

 

Olena – “R O S E” [RECENZJA]

Leave a Reply