Slow Sunset prezentuje nowy utwór “Brave”!

“Brave” to nowa propozycja indie soulowego zespołu Slow Sunset, w którym wokalistką jest znana także z innych projektów Ania Bratek. Do utworu powstał malowniczy teledysk.

Ania Bratek to mocna, niezależna kobieta. Jest wokalistką, kompozytorką i
autorką szczerych wielowarstwowych tekstów. Opowieści Ani są życiowe i inspirujące. Głos i energia sceniczna artystki w połączeniu z indie soul’owym brzmieniem Slow Sunset stanowią dawkę dobrych wibracji.

fot. Grzegorz Rajter

 

“Brave” opowiada historię tego co byłoby gdyby choć jeden mały szczegół z przeszłości bohaterki wyglądał inaczej. Jak potoczyłaby się jej historia? Taki efekt motyla. Video do “Brave” autorstwa Rafała Rudzkiego (Vintage Sessions) zostało nakręcone w malowniczej scenerii nad brzegami Odry we Wrocławiu, a w rolach głównych wystąpiły Ania Bratek i Ola Nestor.

Za produkcję muzyczną odpowiada Maciej Nestor i Vojto Monteutr. Vojto zmiksował także utwór. Master – Jacek Miłaszewski. Muzykę Slow Sunset można najkrócej określić jako indie soul. Kwartet czerpie inspiracje z także z psychodelii i funku i rocka, proponując współcześnie brzmiące, przebojowe kompozycje.

Istotą Slow Sunset jest radość grania energetycznych utworów, łączenia różnych kolorów brzmień i gatunków muzycznych.

Zespół tworzą uznani i doświadczeni muzycy związani ze sceną jazzową, popową i rockową.

Slow Sunset zadebiutowali w październiku 2020 roku w ramach V Sessions, koncertu online zrealizowanego w przestrzeni kreatywnej Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu (przy wsparciu MKIDN oraz NCK). Historia współpracy Ani i Macieja sięga marca 2020. Kilka miesięcy temu poznaliśmy ich pierwszy singiel – “Easy & Flow”.

*****

Zespół tworzy i występuje w składzie:

Ania Bratek – voc & keys, Łukasz Szymański – gitara, Maciej Nestor – bas & keys, Dominik Jaske – perkusja.

 

fot. kadr z teledysku

Leave a Reply