Mati Szert przedstawia „Little Boy’a”. Premiera debiutanckiego albumu

29 października ukazał się debiutancki album Matiego Szerta zatytułowany “Little Boy”. Nazwa krążka najmłodszego zawodnika w historii MaxFloRec nawiązuje do kryptonimu bomby jądrowej zrzuconej na Hiroszimę w 1945 roku.

Longplay nowego reprezentanta śląskiego labelu zawiera13 premierowych utworów i 1 bonusowy track w postaci freestyle’u. Tym razem nie odsyłamy do konkretnego singla, ale do całej playlisty, na której ukazywać się będą wszystkie numery z płyty.

fot. materiały prasowe

Na pierwszym legalnym krążku osiemnastolatka z Tychów znalazł się materiał, którego nie powstydziliby się także starsi koledzy młodego rapera. W jego trackach pojawiają się zarówno atrakcyjne punchline’y, jak i refleksje zawarte w zgrabnych metaforach.

Mati Szert odnajduje się w nowoczesnych produkcjach, jak również na oldschoolowych podkładach.

W gronie beatmakerów, którzy stworzyli podkłady na “Little Boy’a” znaleźli się: falKonKeri OrterCatchUpKPSNTRKhasiaLeehy.

Mati Szert jako trzeci po Dejlu i Czasinie, w tym roku dołączył do grona zawodników MaxFloRec. Młody artysta dotychczas miał na koncie wydaną w 2020 r. EP-kęTICKET 13”, która w ramach bonusu dodawana była do pre-orderowych zamówień. Przed premierą pełnoprawnego debiutu przedstawiciela tyskiego rapowego podwórka na kanale wydawnictwa ukazało aż 8 z 13 utworów zapowiadających album: „Voila”, „Ale dziś piękna pogoda”, „Błędnik”, „Little Boy”, „Tylko krzyk”, „Nie ma ich”, „H&M”, „Szrot”. Obok nich na trackliście znalazł się także 1 bonus track.

 

Leave a Reply