Ochman z akustycznym singlem “Złodzieje wyobraźni”

Nowy singiel Ochmana pt. „Złodzieje wyobraźni”, to zdecydowanie najjaśniejszy utwór w jego twórczości.

Akustyczna gitara w połączeniu z głosem Krystiana nadaje piosence komercyjnego klimatu. Za produkcję odpowiada duet producencki Liker$ Music, natomiast teledysk to dzieło WOW Pictures. Utwór zapowiada długo oczekiwaną debiutancką płytę artysty, która ukaże się już 19 listopada. Na krążku znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na nim takich singli jak: „Światłocienie”„Wielkie tytuły”„Prometeusz”„Wspomnienie”, czy „Ten sam ja”.

fot. materiały prasowe

Uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Drugi singiel „Wielkie tytuły” błyskawicznie znalazł się na #1 miejscu na karcie na czasie YouTube. Również tam znalazły się wszystkie kolejne single z teledyskami.

Krystian z utworem „Prometeusz” wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie „Premiery” oraz jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory „Lights In The Dark” oraz „Ten sam ja”.

 

Leave a Reply