Paulla prezentuje nowy utwór “Huragan”. Wokalistka śpiewa o sile kobiet

Nowy utwór Paulli opowiada o sile kobiet w walce z przeciwnościami losu. Teledysk do piosenki  „Huragan” nakręcono w Portugalii.

Kilka dni temu Paulla realizowała w Portugalii teledysk do najnowszego singla „Huragan”, zapowiadającego jej trzecią płytę, która ma się ukazać na początku przyszłego roku. Premiera piosenki, skomponowanej przez duet Don Juan Wielki (znany z MIYO) i Grizzlee, a także klipu zrealizowanego przez Mortvideo odbyła się 22 października.

fot. materiały promocyjne

Zdjęcia do teledysku, którego reżyserem jest Marcin Kopiec, kręcone były między innymi w przepięknej Lizbonie – na najsłynniejszym placu portugalskiej stolicy, Comercio oraz przy Łuku Triumfalnym Arco da Rua, z którego roztacza się widok na całe miasto, rzekę, podwieszane mosty i zamki. Oczywiście, w kadrach nie mogło też zabraknąć znanego na całym świecie symbolu Lizbony – historycznego tramwaju.

Najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym realizowano teledysk był przylądek Cabo da Roca –najdalej wysunięty na zachód punkt kontynentalnej Europy, niegdyś nazywany krańcem Starego Świata. Strome klify i ogromne fale oceanu tworzą urzekające i porywające tło do „Huraganu”.

PAULLA mówi o swojej najnowszej piosence:

„Huragan” to piosenka o sile kobiet, ich dojrzałości i mądrości, dlatego wybrałam takie miejsca w Portugalii, które dowodzą, że niczego się nie boimy i jesteśmy w stanie przezwyciężyć nawet największe słabości. Całe życie walczę z lękiem wysokości. Stojąc nad przepaścią albo na samym szczycie wieży, myślałam, że umrę ze strachu! A jednak nakręciliśmy to! Piosenka „Huragan” jest skierowana do każdego, kto czuje w sobie siłę, by nie poddawać się przeciwnościom losu. Ten „Huragan” to nasza moc, energia, emocje, dzięki którym wychodzimy na prostą.

 

Leave a Reply