Kamila Krawczyk wraca w nowej odsłonie! Posłuchaj singla “Ot tak”

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego singla Kamili Krawczyk pt. “Ot tak”. Do energetycznego utworu powstał teledysk.

Wokalistka z małego miasta zadebiutowała mając 15 lat w maju 2020 roku. Wiele osób z niecierpliwością czekało na nowości, lecz Kamila przyznaje, że ze względu na problemy zdrowotne i prywatne mimo chęci, nie była w stanie wydawać nowych utworów. W 2021 roku znów powróciła. 2 lipca 2021 roku rozpoczęła wraz z zespołem trasę koncertową pod tytułem “Zwariowałam Tour”, która ma za sobą już 15 ekscytujących koncertów i będzie trwała do końca 2021 roku.

Po długiej przerwie przyszedł też czas na nowy singiel. 2 października światło dzienne ujrzał singiel “Ot tak”, który do tej pory można było słuchać tylko w wersji akustycznej. Kamila Krawczyk przyznaje, że jest to jej pierwszy utwór, który napisała w języku polskim. Za warstwę muzyczną i produkcję odpowiada DaMo Producent i studio Nie To Nie Records. Singiel zostanie wydany w wersji studyjnej wraz z teledyskiem zarejestrowanym na największych zawodach driftowych w Polsce “Drift Open” w Kietrzu. 

*****

Kamila Krawczyk to 17 letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku, która okazała się eksplozją talentów, a także obserwatorką dziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie, inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków.

Kamila pracuje na nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (m.in. Coast Patrol, mOnly, Kamil Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę własnym sumptem i pracuje w studio Nie To Nie Records (www.ntnrec.pl). Singiel “Better Part” jest pierwszym utworem ww. duetu producenckiego opowiadającym o trudnej miłości nastolatków. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU, okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi. Singiel został bardzo dobrze przyjęty przez lokalne jak i ogólnopolskie media m.in. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga, a także wiele innych. Kamila Krawczyk ma już na swoim koncie kilkanaście koncertów w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej “Zwariowałam Tour” oraz udział w 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu a także nagrany materiał na całą płytę. Koncert Kamili wraz z zespołem to 60 minut czystej pozytywnej energii.

 

fot. materiały prasowe

 

Leave a Reply