T.Love powraca! Zapowiedź nowego albumu z okazji 40-lecia działalności

Zespół T.Love powraca w pełnym składzie, znanym z albumu “King”. Pod skrzydłami Universal Music Polska ukaże się ich nowa płyta.

Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak, Jacek Perkowski, czyli T.LOVE w składzie z kultowego albumu „King” znów razem.

W 2022 roku T.LOVE będzie obchodził nie tylko 30-te urodziny „Kinga” ale przede wszystkim 40-lecie działalności artystycznej.

fot. Universal Music Polska

Czujemy się zaszczyceni, że oba jubileusze będziemy celebrować wspólnie z zespołem. 20.10.2021 T.LOVE, podpisując kontrakt płytowy, oficjalnie dołączył do teamu Artystów Universal Music Polska.

Ale to nie koniec powodów do wspólnej radości ponieważ wisienką na tym jubileuszowym torcie będzie nowa płyta Muńka, Janka, Nazima, Polaka i Perkoza, która ukaże się już wiosną 2022 roku pod tytułem „Hau! Hau!”.
Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że Muniek za teksty na tym krążku mógłby dostać tytuł kronikarza wszechczasów – jest grubo, bez pardonu, jest moc! Nadstawiajcie uszu – pierwszy singiel zatytułowany „Pochodnia” już niebawem.

 

Leave a Reply