Sanah i Sobel w nowym utworze “Cześć, jak się masz?”. Czy to będzie hit?

“Cześć, jak się masz?” to nowy utwór, w którym usłyszymy zaskakujący duet. Sanah i Sobel, dwójka najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce, połączyła siły, czego efektem jest piosenka, która jest bliższa estetyce wokalistki. W takim razie czy to będzie przebój?

Nie jest to jednak pierwsze spotkanie artystów. W czasie koncertu w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach artyści zaśpiewali wspólnie utwór “Fiołkowe pole”, a także singiel “2:00”.

Nowy singiel powstał pod czujnym okiem Hotelu Torino, czyli duetu produkcyjnego Dominik Buczkowski i Patryk Kumór. Premierowa propozycja pojawi się na reedycji płyty “Pułapka na motyle” Szymona Sobla, która ukaże się już 5 listopada.

fot. materiały promocyjne

Po 7 miesiącach od wydania, debiutancka płyta Sobla “Pułapka na motyle” doczekała się wersji deluxe. Wersja rozszerzona albumu zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Dodatkowe utwory to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem.

“Cześć, jak się masz?” ma szanse stać się przebojem najbliższych miesięcy, bo bliższa jest dokonaniom wokalistki, której każdy nowy utwór wzbudza ogromne zainteresowanie. Czy walory artystyczne są wystarczające, bo mówić o czymś zjawiskowym? Na pewno nie, niemniej urok samej kompozycji zasługuje na uwagę.

 

Leave a Reply