Premiera teledysku Jana Borysewicza do utworu „Pocztówka” z udziałem Olafa Lubaszenki

Najnowszy singlem promującym album na 50-lecie działalności artystycznej Jana Borysewicza jest „Pocztówka” z udziałem Olafa Lubaszenki.

„Moi kochani, z przyjemnością zabieram Was w podróż artystyczną, którą odbyłem przez ostatnich 50 lat. Los stawiał na mojej drodze Artystów wybitnych, ciekawych, wymagających. Praca z nimi była dla mnie inspiracją i wpływała na kształt tego kim jestem dzisiaj. Ten album to moje oblicza artystyczne, różnorodne, czasem zaskakujące, ale zawsze szczere. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: własne wspomnienia, emocje, inspirację czy kawałek historii. Wspólnym mianownikiem tej podróży pozostaję Ja – jako przewodnik, autor i wykonawca. Życzę samych przyjemności, aby ten album towarzyszył Wam często :)”Jan Borysewicz

fot. okładka płyty

„Wszystkie oblicza Jana Borysewicza” to album nietuzinkowy – album dokumentujący 50-letnią działalność kompozytorską Jana Borysewicza. Ponadczasowe utwory z udziałem znakomitych artystów, jak m.in. Piotr Fronczewski, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Izabela Trojanowska, Piotr Rogucki, Ewa Bem, Bracia, Kasia Kowalska, Katarzyna Nosowska, Anna Wyszkoni oraz hit „Wciąż bardziej obcy” w nowej odświeżonej wersji, a ponadto dwa premierowe utwory „Zawsze przy Tobie” i „Pocztówka” – to gratka dla fanów i wszystkich wielbicieli wspaniałego gitarowego rockowego grania.

„Pocztówkę” nosiłem w sobie już od dawna. To taka melodia, która jest w człowieku bardzo długo, jest wynikiem poszukiwania dźwięków gdzieś głęboko w duszy. Jest kumulacją emocji, zmieniających się w czasie. 

Przed trudnym wyzwaniem postawiłem Michała Wiraszko prosząc go o napisanie tekstu. Ale jak słychać – wyczuł moje intencje idealnie. Jego myśli przybyły równie długą, retrospektywną podróż. 

Olaf, Twoja rola zapełniła jedyny brakujący element, tworząc niepowtarzalny klimat i nastrój całości. 

Mam nadzieję, że ten utwór skłoni i Was do chwili zastanowienia. 

 

Dodaj komentarz