MikO prezentuje utwór “Moje wszystko”!

“Moje wszystko” to nowy utwór MikO, czyli Mikołaja Króla, artysty musicalowego, który tym razem zdecydował się pokazać szersze spektrum swoich zainteresowań muzycznych.

“Moje wszystko” to premierowa propozycja artysty. Piosenka opowiada o miłości i o tym, że można znaczyć dla kogoś najwięcej w życiu… Słuchając utworu, możemy się przenieść w świat prawdziwych uczuć, które są spójne z przekazem piosenki. Utwór jest zachowany w popowej stylistyce z domieszką brzmień musicalowych.

“Przede wszystkim dziękuję wszystkim artystom oraz produkcji zaangażowanej w stworzenie utworu i obrazu. Jesteście wspaniali i jestem wdzięczny za każdy dźwięk, każdy gest i pomocną dłoń ❤” – MikO

fot. materiały prasowe

 

MikO (Mikołaj Król) to artysta scen muzycznych. Przez wiele lat występował profesjonalnie w Gliwickim Teatrze Muzycznym, aktualnie prowadzi swoją działalność koncertową, występując w całej Polsce z różnymi programami muzycznymi. Do tej pory nagrał i zaaranżował swoją pierwszą płytę świąteczną „Ta Magiczna Noc” – MikO & NijA & Kaspersky, która jest dostępna na platformach streamingowych, takich jak np. Tidal, Spotify, czy Apple Music.

*****

 

Leave a Reply