Jan Borysewicz usuwa wokal Pawła Kukiza z ich wspólnego przeboju

Na płycie podsumowującej 50 lat na scenie, Jan Borysewicz zamieścił przebój “Bo tutaj jest jak jest”, nagrany swego czasu z Pawłem Kukizem, w zupełnie innej wersji.

Jan Borysewicz wydaje płytę podsumowującą pół wieku jego działalności na scenie. Na liście utworów przebój “Bo tutaj jest jak jest”, pierwotnie wykonywany z Pawłem Kukizem, znalazł się w wersji intrumentalnej.

fot. okładka płyty

Moi kochani, z przyjemnością zabieram Was w podróż artystyczną, którą odbyłem przez ostatnich 50 lat. Los stawiał na mojej drodze Artystów wybitnych, ciekawych, wymagających. Praca z nimi była dla mnie inspiracją i wpływała na kształt tego kim jestem dzisiaj. Ten album to moje oblicza artystyczne, różnorodne, czasem zaskakujące, ale zawsze szczere.

Jestem przekonany, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: własne wspomnienia, emocje, inspirację czy kawałek historii.

Wspólnym mianownikiem tej podróży pozostaję Ja – jako przewodnik, autor i wykonawca. Życzę samych przyjemności, aby ten album towarzyszył Wam często :)” – Jan Borysewicz

„Wszystkie oblicza Jana Borysewicza” to album nietuzinkowy – album dokumentujący 50-letnią działalność kompozytorską Jana Borysewicza. Ponadczasowe utwory z udziałem znakomitych artystów: Piotr Fronczewski, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Izabela Trojanowska, Piotr Rogucki, Ewa Bem, Bracia, Kasia Kowalska, Katarzyna Nosowska, Anna Wyszkoni oraz hit „Wciąż bardziej obcy” w nowej odświeżonej wersji, a ponadto dwa premierowe utwory „Zawsze przy Tobie” i „Pocztówka” – to gratka dla fanów i wszystkich wielbicieli wspaniałego gitarowego rockowego grania.

Singlem promującym album jest „Nie wierz nigdy kobiecie” z udziałem Piotra Fronczewskiego.

Wiedząc o tym że „Nie wierz nigdy kobiecie” jako moja pierwsza kompozycja,  będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze – Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: „Wreszcie ktoś zrozumiał o czym napisałem ten utwór”

Teledysk z perfekcyjną kreacją artystyczną i dużą porcją dobrej zabawy jest naturalnym uzupełnieniem naszej współpracy.

Dziękuję Wam Panowie!”

Tracklista:

1. Nie wierz nigdy kobiecie feat.  Piotr Fronczewski

2. Bo tutaj jest jak jest

3. Jeśli tam nie ma nic feat. Igor Herbut

4. Bez satysfakcji

5. Daj mi żyć feat. Piotr Cugowski

6. Skos feat. Izabela Trojanowska

7. Bananowy dżem feat. Piotr Rogucki

8. Zawsze tam gdzie ty feat. Ewa Bem

9. Niepisane feat. Bracia

10. Zamki na piasku feat. Kasia Kowalska

11. Minus 10 w Rio feat. Katarzyna Nosowska

12. Lubię te noce

13. Nie chcę cię obchodzić feat. Anna Wyszkoni

14. Jeśli tylko chcesz feat. Paweł Kukiz

15. Wojna w mieście

16. Wciąż bardziej obcy  (nowa wersja)

17. Zawsze przy tobie – PREMIERA

18. Pocztówka – PREMIERA

 

Leave a Reply