Mata wyprzedał koncert na lotnisku!

Największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu został wyprzedany.

Koncert Młodego Matczaka ma być największym wydarzeniem w rodzimym hip-hopie. Planowany na 2 października solowy koncert Maty przebił sprzedażą festiwale muzyczne i największe koncerty ostatnich lat. Lotnisko Bemowo miało być gwarantem dla frekwencyjnego sukcesu. Udało się, na dwa tygodnie przed wydarzeniem organizatorzy ogłosili sold out.

Za niespełna dwa tygodnie do grona artystów, którzy wystąpili na płycie Lotniska Bemowo dołączy Mata – autor najgłośniejszego debiutu ostatnich lat. Będzie to jedyny w Polsce koncert ze specjalną oprawą podczas którego słuchacze będa mogli na żywo usłyszeć utwory z “Młodego Matczaka” – nadchodzącego albumu reprezentanta SBM Label, którego premiera zapowiedziana jest na 1 października.

Jak informują SOLD OUT Agencja oraz SBM Label, wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane, a uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się produkcji na najwyższym poziomie. W roli reżysera obok Mariusza Stykały zobaczymy także Krzysztofa Garbaczewskiego, znanego z niestandardowych połączeń sztuk wizualnych, instalacji scenicznych i muzyki.

Publiczność będzie świadkiem wydarzenia, które zapisze się w historii polskiego rapu, nie tylko ze względu na rekordową frekwencję, ale też oprawę wizualną i efekty specjalne. Pracujemy z najlepszymi specjalistami w branży. – zapewnia Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji organizującej koncert. Warto dodać, że już w trakcie trwania sprzedaży stało się oczywiste, że premierowy koncert będzie przełomowym wydarzeniem w skali kraju i karierze Maty.

 

Leave a Reply