Strachy na Lachy zapowiadają nowy album utworem “Zachmurzony w Tobie”

“Zachmurzony w Tobie” to nowy utwór zespołu Strachy na Lachy, który zapowiada ich nową płytę “Piekło”.

Kilka dni temu poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nowego, nadchodzącego albumu zespołu Strachy Na Lachy. Album „Piekło” swoją premierę będzie mieć 1 października tego roku. Światło dzienne ujrzy nakładem S.P. Records. Na płycie znajdziemy 9 autorskich, premierowych utworów utrzymanych w stylistyce, w której zespół niezmiennie tworzy od lat.

fot. materiały prasowe

“Zachmurzony w Tobie” to zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa formacji, zatytułowanego “Piekło”. To pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych.

Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów.

Nie zabraknie także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu. Album ukaże się na płycie CD, kasecie magnetofonowej, a także na winylu – będzie to najwyższej jakości wydawnictwo jednopłytowe w opakowaniu typu gatefold, trzech wersjach kolorystycznych (czarnej, czerwonej i żółtej) i limitowanej, ręcznie numerowanej edycji. Przedsprzedaży będzie towarzyszyć mnóstwo niespodzianek, konkursów i atrakcji dla fanów – szczegóły znaleźć można na Instagramie i FB SP Records.

 

Leave a Reply