Wspomnienie z trasy koncertowej Sanah. Obejrzyj “Warcaby” z “No Sory Tour”

Sanah opublikowała klip do piosenki “Warcaby”, który jest wspomnieniem z dotychczasowych koncertów zagranych w ramach trasy “No Sory Tour”. Utwór znalazł się na ostatnim albumie artystki zatytułowanym “Irenka”.

“Warcaby z traski. Dla Was. Chciałam podziękować Wam tym klipem za moja pierwszą traskę. Bawiłam się tak bombowo, że się cieszę też bombowo!” – Sanah

fot. materiały prasowe

 

Po sukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, sanah ani trochę nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w serię koncertów pod hasłem “Kolońska i Szlugi”. Pierwsza odsłona trasy nastąpi w Warszawie już 31 października.

Sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Jej „Szampana” – zna chyba każdy, piosenka zyskała status Diamentowej Płyty, a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 60 milionów razy. Kolejne single również okazał się hitami – „Melodia” ma na koncie 50 mln odtworzeń i status Diamentu, a „No sory”, za który podczas 57. Festiwalu Piosenki w Opolu sanah otrzymała aż 2 nagrody (łącznie artystka wyjechała z Opola z 4 nagrodami) to singiel Potrójnie Platynowy. Niedawno wokalistka otrzymała nagrodę Fryderyk 2021 w kategorii “Najlepsza Płyta Pop”.

 

Dodaj komentarz