Kuba Krajkowski z letnim przebojem! Posłuchaj utworu “Nadchodzi lato”

5 sierpnia odbyła się premiera nowego utworu zatytułowanego “Nadchodzi lato” Kuby Krajkowskiego. Piosenka doczekała się także teledysku.

“Utwór powstał po słabym okresie w moim życiu, pisząc go miałem nadzieję na wielką zmianę wraz z nadejściem lata. Myślałem o tym, że jak skończy się stres ostatniego czasu, to wszystko stanie się prostsze, łatwiejsze i pięknie się poukłada. Natłok rzeczy i spraw spowodował tak naprawdę pustynię w mojej głowie. Myślę, że wiele osób czuło to samo. Nadchodzi lato….to musi udać się”. – Kuba Krajkowski

fot. materiały promocyjne

Kuba Krajkowski to 16 letni wokalista, kompozytor i autor tekstów. Uczestnik pierwszej edycji programu The Voice Kids.

Występował w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. W etapie “Przesłuchania w ciemno” zaprezentował utwór z repertuaru Braci “Za szkłem”. W “Bitwach” zmierzył się z Kamilem Kilianem oraz Amelią Janiak wykonując piosenkę “Duchy tych co mieszkali tu” z bajki “Mój brat niedźwiedź”.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 3 lat. Gdy miał 7 lat zaczął uczęszczać na zajęcia wokalne w MDK w Działdowie, gdzie swój talent rozwijał pod okiem pana Marka Pepłowskiego. Przez kilka lat uczęszczał na zajęcia wokalne w Studio Artystycznym Metro przy Teatrze Buffo. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. A. Kanta w Działdowie w klasie fortepianu. Obecnie jest uczniem LVXX LO im.Jana III Sobieskiego oraz ZPSM II stopnia na wydziale Wokalistyki estradowej im. F. Chopina w Warszawie. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych. Brał udział m.in w Bitwach Plenerowych The Voice Kids & The Voice of Poland. Wystąpił również podczas festiwalu Earth Festiwal w Uniejowie.

W 2019 roku zaprezentował swój debiutancki utwór zatytułowany “Każda chwila”. Na początku 2021 roku rozpoczął współpracę z wydawnictwem Kids & Teen Records, czego efektem był utwór “Bądź przy mnie”, którego recenzję możecie znaleźć na naszym portalu.

*****

Słowa: Kuba Krajkowski Muzyka: BigBadBeats

Nagranie studyjne mastering: Michał Jakubowski Music Video: Łukasz Książek

 

fot. Kinga Sparrow

Leave a Reply