Jacek Horta z wersją live najnowszego singla “Decontrol”

“Decontrol” to najnowszy utwór Jacka Horty, który doczekał się także wersji live. Artysta zagrał ten utwór w składzie z Adamem Najmanem i Tomaszem Jagiełowiczem.

3 lipca mieliśmy ogromną przyjemność odbyć próbę i nagrać z niej wideo w W Dobrym Tonie Studio. Tego dnia po raz pierwszy zagraliśmy wspólnie nowy, numer pt. ‘Decontrol’, piosenkę, która na swoją publikację czekała prawie rok. – jak informuje artysta.

Po niezwykle ciekawej debiutanckiej płycie “Ocean myśli”, Jacek Horta powraca z nową muzyką. “Decontrol” to premierowy utwór artysty, do którego powstał teledysk, wyraźnie podkreślający jego przekaz.

Utwór ten jest opowieścią o trudnej relacji w związku z osobą uzależnioną. Tekst piosenki odnosi się bezpośrednio do sytuacji, jest krzykiem próbującym podkreślić jej beznadziejność, tak obraz porusza się wokół symboli, opowiada o miłości, której szanse na przetrwanie są znikome, lub żadne.

“Tym, którzy jeszcze cierpią” – Jacek Horta

*****

Jacek Horta to artysta, który próbował wcześniej swoich sił w innych projektach i eksperymentował z wieloma gatunkami muzycznymi. Od jakiegoś czasu pracuje pod własnym nazwiskiem, efektem czego jest jego debiutancki solowy album “Ocean myśli”, który ukazał się 8 marca 2021 pod naszym patronatem medialnym. Teraz artysta zdecydował się pokazać jeszcze inną stronę własnej twórczości, będącej wynikiem jego dalszych poszukiwań. Utwór jest niezwykle ciekawy, różniący się od tego, co możemy znaleźć na wspomnianym albumie. Zapewne to m.in. efekt współpracy z producentem muzycznym i współkompozytorem Yarku. To dzięki niemu muzyka Horty nabrała innego wymiaru.

Wszystkie najnowsze informacje możecie śledzić na fanpage’u Jacka Horty: https://www.facebook.com/jacekhorta/

“Decontrol” znajdziesz w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/JacekHortaDecontrol

 

Leave a Reply