Anna Wyszkoni powraca z nowym singlem “Skrable”!

Anna Wyszkoni po krótkiej przerwie wraca na polski rynek muzyczny w nowej odsłonie. Najnowszym singlem „Skrable” wokalistka otwiera kolejny rozdział w swojej 25-letniej karierze artystycznej.

„Skrable” mają zresztą dużą szansę stać się kolejnym radiowym hitem w dorobku Ani, za sprawą swojego lekko oldschoolowego brzmienia, chwytliwej melodii i zadziornego tekstu. Ten utwór to swoisty romans z latami 80. we współczesnym wydaniu, w którym wokalistka wyraźnie bawi się dźwiękami i otwiera się na nowe brzmienia, pozostając jednocześnie w zgodzie ze swoją wrażliwością i estetyką muzyczną.

Duży wkład w powstanie „Skrabli” miał producent Kuba Galiński, z którym Ania współpracowała już wielokrotnie, począwszy od swojego solowego debiutu w 2009 roku.

fot. materiały prasowe

Kuba świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych, bardzo zgrabnie balansuje między popem, rockiem i muzyką alternatywną. To on mnie zainspirował i wyprodukował piosenki, w których czuję się świeżo i naturalnie – Ania Wyszkoni

Wraz z singlem do sieci trafił również teledysk zrealizowany przez The DreamsStudio, doskonale odzwierciedlający przesłanie utworu i prezentujący całkiem nowe zredefiniowane oblicze Ani.

Wokalistce zależało na tym, by otworzyć się na nowe płaszczyzny artystycznego wyrazu i podkreślić jubileusz swojego 25-lecia na scenie, rozpoczynając całkiem nowy ekscytujący etap. Bez wątpienia „Skrable” rozbudzają apetyt na to, co Ania zaplanowała na swoją najbliższą przyszłość.

 

Leave a Reply