Premierowy singiel i klip “J*BIĘ TO WSZYSTKO” Marii Peszek

Maria Peszek to artystka odważna i bezkompromisowa. Najlepszym na to dowodem jest jej nowy singiel zatytułowany “J*bię to wszystko”, do którego powstał zaskakujący teledysk.

Chciałabym ci kupić wyspę gdzieś na końcu świata wiesz. Bylibyśmy tam we troje, tylko ty i ja i pies”. 

Takimi słowami zaczyna się utwór J*BIĘ TO WSZYSTKO i od razu wiadomo, że to nie będzie łatwa miłość. Łatwo nie będzie w mediach, żadna telewizja i pewnie żadne radio, nie odważy się zagrać utworu o takim tytule. Czy Maria się tym przejmuje? Zgadnijcie sami.

fot. materiały promocyjne

J*BIĘ TO WSZYSTKO to love song. Bardzo szczególny i chyba pierwszy taki w historii polskiej piosenki. Ale to także utwór o uwalniającej sile wyobraźni, surrealna historia, dziejąca się na wyspie, której nie ma w realu, ale każdy może ją sobie stworzyć.

Teledysk do J*BIĘ TO WSZYSTKO wyreżyserował Piotra Onopa, wystąpiły Maria Peszek i Marta Malikowska. Jest to trzeci singiel i klip zapowiadający nowy album zatytułowany AVE MARIA, którego premiera zaplanowana jest na 10 września tego roku. Do tej pory Maria ujawniła dwa utwory i klipy – VIRUNGĘ i AVE MARIĘ. Producentem i współautorem muzyki jest Kamil Pater.

“AVE MARIA” to piąty studyjny album Marii Peszek – wokalistki, aktorki, autorki tekstów, performerki. Autorka przejmujących i bezkompromisowych tekstów poruszających tematy religijności, polskości, tradycyjnych ról społecznych, niejednokrotnie wstrząsających polską opinią publiczną. Maria Peszek wywołuje skrajne emocje, jasno i otwarcie wyraża swoje poglądy i jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci w przestrzeni publicznej. Na krążku znajdzie się 10 utworów, w tym także dwa singlowe utwory VIRUNGA i AVE MARIA.

 

Leave a Reply