Wolska prezentuje nowy singiel! Posłuchaj utworu “Mięta”

WOLSKA – wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka proponuje na trwające lato “Miętę”! To nowy singiel artystki przygotowany we współpracy producenckiej z duetem Plastic. W tym utworze zakochacie się po pierwszym słuchaniu i będziecie do niego wracać nie tylko podczas trwających wakacji.

Kiedy w marcu 2021 r. WOLSKA debiutowała, a w mediach pojawiała się informacja, że jest artystką, która napisała ponad 200 piosenek i wciąż tworzy kolejne, zdarzały się głosy niedowiarków: jak to możliwe?, może nie pisze tych piosenek sama?ktoś jej pewnie pomaga… itp.

fot. Jacek Poremba

Z ogromną przyjemnością, nie tylko dla niedowiarków, prezentujemy piosenkę o świeżym, pachnącym tytule “Mięta“.

Piosenka jest całkowicie autorska (wokalistka odpowiada za słowa i muzykę) i to kolejny dowód, że WOLSKA to niezwykle wszechstronna i utalentowana artystka, nie tylko wokalnie, ale również kompozytorsko. Jak sama mówi, pomysłów w głowie ma całą masę i wciąż przychodzą nowe.

To trzeci singiel WOLSKIEJ (po utworach Telefon i Kaput!), który tym razem wyprodukował duet Agnieszki Burcan i Pawła Radziszewskiego z Plastic Production (zespół Plastic). WOLSKA w tym singlu nie tylko zaśpiewała wszystkie partie wokalne, ale również zagrała na skrzypcach.

Marysia Jagłowska – artystka, która odpowiada za oprawę graficzną ostatnich singli Wolskiej – po raz kolejny stworzyła bardzo charakterystyczne i ciekawe video, które znakomicie ilustruje piosenkę “Mięta“.

WOLSKA pomimo młodego wieku może się powalić sporym muzycznym doświadczeniem. W wieku 3 lat zaczęła uczęszczać na pierwsze zajęcia teatralno-muzyczne, gdy skończyła 7, rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, rok później powstały jej pierwsze kompozycje. Dziś ma lat 20 i ponad 200 napisanych utworów, które czekają na swoją kolej, by ujrzeć światło dzienne.

*****

Słuchaj “Mięty” w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/WOLSKAmieta

Obserwuj WOLSKĄ:
Facebook Instagram YouTube Spotify TikTok

 

fot. okładka singla

Leave a Reply