Proseko, Bownik i Rau Performance w utworze “Pętla”

Proseko nagrał singiel “Pętla” z Bownikiem i RAU PERFORMANCE. Utwór zapowiada nową płytę rapera.

Proseko dołączył do nowej wytwórni i otworzył kolejny rozdział w karierze. Jego drugi album ukaże się nakładem FONOBO Label. Pierwszy singiel już jest. W kawałku „Pętla” gościnnie pojawili się Bownik i RAU PERFORMANCE.

Proseko to rocznik ’96. Urodził się i wychował w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat miał w sobie olbrzymią wrażliwość na muzykę, która nie dawała mu spokoju. Jego muzyczne fascynacje to mieszanka wielogatunkowa.

fot. materiały prasowe

Z jednej strony fascynują go charyzmatyczne jazzowe kompozycje, z drugiej strony jest fanem rapu. Wszechstronne zainteresowania ukształtowały jego sposób patrzenia na świat i na muzykę. Ich efektem była płyta “Mirafiori” wydana w Sony Music Poland.

Drugi album artysty ukaże się już pod szyldem nowej wytwórni. Proseko został zawodnikiem FONOBO Label i nagrał świeżego letniaczka. W beztroskim kawałku zatytułowanym “Pętla” gościnne wersy dograli Bownik i RAU PERFORMANCE.

“Pętla” to nostalgiczne wspomnienie ubrane w wakacyjną formę. Trzech kolegów napisało piosenkę o czasach, w których zaczynali tworzyć muzykę, i o tym jak przebyta droga wpłynęła na ich obecną twórczość– opowiada o nowym singlu Proseko.

Numer „Pętla” jest dostępny w serwisach cyfrowych i na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label.

 

Leave a Reply