Max Bravura powraca z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Pandemiczne Aspiracje”

Max Bravura powraca z nowym singlem „Pandemiczne Aspiracje”. Utwór jest autorstwa lidera zespołu – Macieja Wachowiaka, który artysta stworzył wraz z zespołem. Piosenka podsumowuje wydarzenia ostatniego roku, wskazując na uniwersalne problemy, które dotyczą każdego z nas.

Od Naiwności do Powagi. Utwór został nagrany “na setkę” w studio Manximum w Łodzi. “Pandemiczne Aspiracje” to nowy początek. W ten sposób zespół rozpoczyna cykl premier, które będą ukazywały się przez okres wakacji.

“Miało być aktualnie, ale nie jest to też do końca protest song. Zależało nam, żeby to był użytkowy utwór, z którym wielu Polaków będzie mogło się utożsamić i który zarazem nie pretenduje do miana superprodukcji ani zaskoczenia roku. “ – tak o nowym utworze mówi Maciej Wachowiak

fot. materiały promocyjne

*****

Max Bravura to projekt założony przez Macieja Wachowiaka, wokalistę znanego z elektropopowej formacji Slutocasters (kojarzonej m.in. z obecności na soundtracku filmu “Hardkor Disko” Krzysztofa Skoniecznego). W swojej twórczości, której rdzeń stanowi ekspansywne brzmienie gitar i syntezatorów, grupa łączy rock’n’rolla, crossoverowy eklektyzm oraz teksty śmiało prowadzące słuchacza na manowce ludzkiej natury. Zespół zadebiutował świetnie przyjętą EP-ką “How Bravura”, premierze której towarzyszyło kilkadziesiąt koncertów zagranych w całej Polsce. W 2017 byli jednym z objawień poznańskiego Spring Breaka. Ale to nie był jeszcze TEN moment. Po trzech latach twórczych eksploracji, redefinicji stylu i roszad w składzie, Wachowiak i spółka zaprezentowali album „Too Bravura”.

*****

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:
https://ffm.to/MaxBravuraAspiracje

 

fot. okładka singla

 

Leave a Reply