AliKo prezentuje nowy album “BeProDickAgain” [PREMIERA]

Alan AliKo Kowalski to producent muzyczny, który powraca z nowym projektem muzycznym. 30 czerwca 2021 to data premiery jego EPki zatytułowanej “BeProDickAgain”. Album dostępny jest już w serwisach muzycznych.

fot. okładka EP

Po kilku latach żmudnego wykonywania profesji producenta muzycznego AliKo powrócił ze swoim autorskim projektem jakim jest “BE PRO DICK AGAIN”, czyli mini albumem składającym się z czterech utworów. Ten projekt to ciekawe podejście do gatunku muzyki trap, którego uczył się pod skrzydłami kolektywu muzycznego Phuture Collective. To także mieszanka electrohouse’u z hip-hopem. Głównym motywem EPki jest nuta klimatu Japonii.

 

Alan AliKo Kowalski to producent muzyczny, Sound Designer. Członek Kolektywu Muzycznego – Phuture Collective (USA) oraz producent związany z projektem Sounds of Red Bull. Absolwent AHE w Łodzi kierunku Produkcja i Realizacja Muzyki. Wielokrotny laureat międzynarodowych konkursów dla Producentów Muzycznych (m.in Red Bull BC One Perfect Beat Challenge) Muzyka jest jego życiową pasją, w swojej twórczości kładzie nacisk na kreatywność, oraz na dostarczenie słuchaczowi dźwięków których dotąd nie słyszał.

Więcej informacji na temat artysty można znaleźć pod linkiem: https://www.alikomusic.com/

*****

Z jakich produkcji możemy go kojarzyć?

“To nie istotne” – jak twierdzi sam autor

„Przeszłość już minęła. Zaczyna się nowe!”

Tracklista EP:

01. BAMBOO POWDER

02. TENSIION

03. ALL THE PEOPLE IN THE WORLD

04. MENTAL RIDER

 

LINK DO ODSŁUCHU EP:

https://open.spotify.com/album/4BUXKbcoEwC6tYbzgGp8Pk?si=UntatliyRu6Hvu-SnnJwkw&dl_branch=1

 

fot. Szymon Kasperek

 

Leave a Reply