Nikola Wiench prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Szarlotka”

Nikola Wiench debiutowała dwa miesiące temu piosenką “Łap chwilę”. Teraz młoda wokalistka powraca z nowym utworem o smacznym tytule “Szarlotka”.

Nikola Wiench dzieli karierę piosenkarki ze studiowaniem architektury. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 5 lat. Już wtedy marzyła o wielkiej karierze na scenie. Muzyka pop nie jest jednak jedyną, w której się realizuje. Nikola śpiewa też altem w chórze uniwersyteckim.

“Szarlotka” opowiada o związku, w którym jedna z osób chce za wszelką cenę decydować o życiu drugiej. A nie da się kogoś zmienić na siłę. Zbyt częste naciski i wygórowane wymagania przynoszą odwrotny skutek i powodują odejście ukochanej osoby. Nikola chce tym utworem powiedzieć, że ważne jest to, by w związku pozostać sobą i zachować wolność.

fot. materiały prasowe

*****

6 kwietnia 2021 roku premierę miał jej debiutancki singiel “Łap chwilę”.

“Śpiewam odkąd pamiętam, a na scenie stanęłam pierwszy raz mając 5 lat. Co ciekawe było to 6 kwietnia, co pokrywa się z datą premiery mojego debiutanckiego singla “Łap chwilę”. Opowiada on o człowieku, który zapomniał, że życiem można (a nawet trzeba!) się cieszyć i wpadł w wir pracy oraz innych codziennych obowiązków.” jak informuje Nikola.

*****

Wokal: Nikola Wiench

Tekst: Agnieszka Wiechnik

Muzyka: Agnieszka Wiechnik, MAVOOI

Produkcja muzyczna: MAVOOI

Realizacja nagrania: Przemek Puk/Puk Music

Mix/Mastering: Przemek Puk/Puk Music

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply