Kwazzy powraca z nowym utworem. Posłuchaj singla “Priorytet Balet” [PREMIERA]

Kwazzy to niezależny artysta, który właśnie powrócił z nowym utworem “Priorytet Balet”. Do premierowego singla powstał teledysk, który można obejrzeć na naszym portalu.

Kwazzy, czyli Kuba Kwaśniewski to niezależny, spontanicznie działający artysta, który debiutuje ze swoim solowym projektem zapraszając do muzycznej wizualizacji swojego umysłu. Jego muzykę ciężko zaszufladkować, ale zawsze towarzyszy mu pozytywna energia. Na początku tego roku wypuścił singla “Pysznie”, który łączy w sobie takie gatunki muzyczne jak funk, rap czy pop.

fot. materiały prasowe

Priorytet Balet” to premierowa propozycja artysty, opowiadająca o dniu, który każdy z nas przeżył chociaż raz. O dniu, w którym wpadasz w trans i oddajesz się zabawie.

Ale również o tym, jak bardzo ostatnio tęskniliśmy za wyjściem z domu. “Priorytet Balet” jest w pewnym sensie kontynuacją singla “Pysznie” którego kwintesencją może być zwrot “Zaczynam się już przyzwyczajać”. Do jakich absurdów może przyzwyczaić się człowiek? Czy rzeczywiście się przyzwyczajamy czy powoli tracimy rozum i poczucie co tak naprawdę jest normalne? Czy da się tak żyć w nieskończoność? Kiedyś w końcu tęsknota za „baletami” będzie zbyt silna. 

Utwór “Priorytet Balet” dostępny jest w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/KwazzyPriorytetBalet

*****

fot. materiały prasowe

3 odpowiedzi na “Kwazzy powraca z nowym utworem. Posłuchaj singla “Priorytet Balet” [PREMIERA]”

Leave a Reply