Gosia Grudniak prezentuje pierwszy singiel. Posłuchaj utworu “Kwiecie”

“Kwiecie” to pierwszy singiel Gosi Grudniak – wokalistki, autorki piosenek, producentki i instrumentalistki, znanej do tej pory jako Rita Raga. Utwór powstał we współpracy z muzykiem i producentem pochodzącym z RPA – Sonic Dreamer.

Ta lekka i eteryczna piosenka zainspirowana została refleksjami nad ulotnym pięknem kwiatów, przywodzącym na myśl przemijanie, nieustający krąg życia oraz metaforyczne kręgi, które każdy z nas w swoim życiu zatacza.  W teledysku z kolei podziwiać możemy malowniczą polską przyrodę w pełnym wiosennym rozkwicie, przywodzącą na myśl cieszenie się chwilami pełnymi piękna i radości.

fot. materiały prasowe

 

Do tej pory artystka działała pod aliasem Rita Raga, wydając muzykę elektroniczną. Występowała na licznych festiwalach w Polsce, Czechach i Niemczech, koncertowała także w niebanalnych miejscach takich jak będziński zamek, Kopalnia Guido czy warszawska La Boheme.

Nowy projekt Gosia sygnuje swoim imieniem i nazwiskiem – usłyszymy tutaj więcej wokalu i żywych instrumentów, dla których elektronika staje się tłem. Istotnym elementem są także współprace z innymi twórcami.

FB Rita Raga: https://www.facebook.com/RitaRagaMusic

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply