Gosia Bruś prezentuje premierowy singiel. Posłuchaj utworu “Chwile”

“Chwile” to premierowy utwór Gosi Bruś, który zapowiada jej nowy album. W skład zespołu wchodzą w większości muzycy nieistniejącej już grupy Free Time.

Gosia Bruś (wł. Małgorzata Bruś-Atamańczuk) to posiadająca wieloletnie sceniczne doświadczenie, pochodząca z Wrocławia, wokalistka rockowa. W 1994 roku nawiązała współpracę z muzykami wrocławskiej sceny muzycznej współtworząc zespół Free Time. Zwieńczeniem tej współpracy było wydanie w grudniu 1999 roku, płyty „Dobra Noc”, pod skrzydłami wrocławskiej wytwórni muzycznej – Luna Music. Płyta została dobrze przyjęta przez krytyków i publiczność, co z kolei zaowocowało wieloma koncertami z czołówką ówczesnej polskiej sceny muzycznej oraz nagraniem teledysku do tytułowego utworu” Dobranoc”.

fot. materiały prasowe

Po rozwiązaniu zespołu w 2005 r. oraz kilkuletniej przewie, Gosia postanowiła kontynuować przygodę z muzyką pod własnym nazwiskiem. W międzyczasie występowała jako reprezentant jednego z donatorów w sześciu edycjach wrocławskiego Koncertu Nadziei, wykonując największe muzyczne przeboje w aranżacjach Marcina Mirowskiego oraz Mariusza Dziubka.

*****

Muzycy, z którymi wokalistka obecnie współpracuje to Jarosław Pawlicki – gitara basowa; Marek Atamańczuk – perkusja; Piotr Laska  – gitara, instrumenty klawiszowe.

Piosenka „Chwile” jest pierwszym zwiastunem tworzącego się nowego materiału, którego zwieńczeniem będzie płyta.

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply