Pawbeats ft. Sarsa w nowym singlu “Pod śniegiem”

“Pod śniegiem” to najnowszy singiel Pawbeatsa z jego płyty “NOCNA”. W utworze gościnnie pojawiła się Sarsa.

Najnowszy klip Pawbeatsa jest kolejnym, który został nagrany metodą na setkę przy jednoczesnym nagrywaniu teledysku mastershotem, czyli jednym ujęciem. Bydgoski producent dużą część albumu realizował w wyżej wspomniany sposób – “Zawsze chciałem tak tworzyć muzykę i zdecydowałem, że NOCNA będzie pierwszą taką płytą.”

fot. materiały prasowe

Sarsa natomiast podkreśliła, jak istotny dla powstania tego utworu był wpływ obecnej sytuacji na świecie – „Ten utwór jest dla mnie wyrazem czasu, w jakim powstawał – dosyć nostalgicznych i osamotnionych nastrojów pandemii. Poza poruszającymi harmoniami Marcina, to była dla mnie niewątpliwa inspiracja przy tworzeniu melodii i interpretacji utworu.”

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Leave a Reply