Zapowiedź albumu “Paradoksalni” Łukasza Juszkiewicza. Wesprzyj artystę poprzez zrzutka.pl

10 marca odbyła się premiera  debiutanckiego singla oraz teledysku Łukasza Juszkiewicza “Twój czas”. Teraz artysta zapowiada debiutancki album, jednak aby powstał cały album potrzebujemy także WASZEGO wsparcia na zrzutka.pl.

Część każdej wpłaty będzie przeznaczona również na promocję, rozwój oraz na zrealizowanie projektów dla uczniów jego szkoły wokalnej VOICE BY YUSH.

fot. materiały prasowe

Link do zrzutki : https://zrzutka.pl/369mfa

ALBUM “PARADOKSALNI”

Ponieważ pasja nie pozwala mi dłużej czekać i zwlekać, postanowiłem spróbować poprosić Was o pomoc w wydaniu płyty. Chcę zrobić to dla siebie, ale przede wszystkim dla Was.

Właśnie ukazał się singiel “Twój czas” wydany ze wsparciem wytwórni Delphy Records, który zapoczątkował pracę nad albumem (tu możecie go posłuchać: https://www.delphy.pl/TwojCzas).

Album “PARADOKSALNI” mój autorski materiał, życiowe teksty, mogące dodawać energii i otuchy oraz muzyka której jestem autorem – energiczna w nowoczesnym rockowym brzmieniu.

Materiał, który mam do zaoferowania jest energetyczny, emocjonalny, przepełniony treścią myślę bliską każdemu odbiorcy. Jest motywacją by nigdy się nie poddawać i walczyć o siebie. Przypomina też jak ważna jest bliskość drugiego człowieka.

Tak jak singiel “Twój czas”, który z założenia ma motywować do działania, pomagać odkrywać zapomniane pokłady energii, przypominać, że za wszelką cenę trzeba dążyć do celu i nigdy się nie poddawać. Każdy moment jest dobry by stał się punktem zwrotnym w naszym życiu.

Nie mogę się doczekać chwili wydania mojej płyty bym mógł spać spokojnie wiedząc, że moja Muzyka może do Was dotrzeć i być dla Was wsparciem i inspiracją każdego dnia… – Łukasz Juszkiewicz

Link do zrzutki : https://zrzutka.pl/369mfa

 

Łukasz Juszkiewicz debiutuje autorskim utworem “Twój czas”

Leave a Reply