Kasia Marona powraca z nowym singlem! Posłuchaj utworu “Więcej”

Kasia Marona powraca z nowym singlem “Więcej”. To nowoczesna, niezwykle przebojowa propozycja, do której powstał teledysk.

Kasia Marona to utalentowana wokalistka o charakterystycznej barwie głosu, która sama komponuje swoje piosenki i pisze do nich teksty. Kasia Marona dała się poznać szerszej publiczności poprzez udział w takich programach jak „Mam Talent” czy „Śpiewajmy razem. All together now”.

fot. materiały promocyjne

Artystka zachwyciła jury 7. edycji programu „Mam Talent”, gdzie wyśpiewała ćwierćfinał. Jej wykonanie piosenki „Chain of fools” z repertuaru Arethy Franklin zostało okrzyknięte przez Agnieszkę Chylińską jako „brawurowe” i „rasowe”.

Muzyczny talent Kasi został wielokrotnie doceniony, m.in. przez: Grażynę Łobaszewską, Adama Sztabę, Annę Serafińską czy Agnieszkę Hekiert.

W 2019 roku wokalistka wydała swój pierwszy autorski singiel „Zimno”, a 3 maja 2020 roku ukazał się jej kolejny singiel „Dobrze wiem”.

*****

Singiel „Więcej” pokazuje inną odsłonę Kasi – bardziej zdecydowaną, energetyczną, charyzmatyczną i z pazurem. Sam utwór zaś opowiada o zakończeniu nudnego i pozbawionego barw związku oraz o tym, że odkrywanie uroków życia w pojedynkę może być piękne i fascynujące.

Do utworu powstał też barwny teledysk, utrzymany w tajemniczym klimacie, w którym oprócz Kasi wystąpiła para tancerzy.

Ta energetyczna nowość od Kasi Marony doskonale sprawdzi się na letnie dni i wieczory. Posłuchajcie koniecznie nowego utworu tej wokalistki. My posłuchaliśmy i…. chcemy więcej!

 

Leave a Reply