Mrozu powraca z nowym utworem i teledyskiem do utworu “Złoto”

“Złoto” to premierowy utwór Mroza, do którego powstał teledysk inspirowany latami 90.

Piosenka narodziła się po dotarciu trzech kumpli do górskiej chaty z zapierającym dech widokiem na Jezioro Czorsztyńskie. Ze sobą zabraliśmy gitary, sprzęt studyjny i rowery. Muzyka do piosenki „Złoto” to efekt pierwszej nocy w głuszy, która wyzwoliła niesamowitą radość z grania i zapomnienie o trudnej sytuacji, która nas muzyków obecnie dotknęła.

fot. Dagmara Szewczuk

Mrozu pracował nad tekstem utworu z Arkiem Sitarzem. Muzyka to zasługa artysty, Piotrka “Rubensa” Rubika i Wiktora Koperskiego. Za produkcję utworu odpowiedzialni są Mrozu, Rubens i Kuba Galiński, a mix i mastering – Marcin Bors.

Do singla powstał klip, który idealnie koresponduje z niesamowitą energią “Złota”. Kumple z osiedla, długie popołudnia spędzone na podwórku i jeszcze dłuższe spojrzenia rzucane w stronę koleżanek ze szkolnej ławki.

“Po raz kolejny miałem zaszczyt pracować z przezdolną Zuzanna Plisz, która przeniosła nas w bezstroski świat lat 90 pokazany okiem niezawodnego Kacpra Fertacza. DZIĘKUJĘ! Wielkie ukłony dla całej produkcji (Ola Musiał) jak i dla genialnych bohaterów głównych! (Tomek Borkowski, Szymon Bożycki, Jan Czajkowski, Wiktor Bogdan). BRAWO! Piosenka nie powstałaby bez moich Szanownych Kumpli: Piotrek Rubik, Wiktor Koperski, Arek Sitarz, Kuba Galiński, Marcin Bors! 5! Jestem szalenie ciekaw Waszych odczuć! Komentujcie, udostępniajcie – niech się niesie!” – Mrozu

 

Jedna odpowiedź do “Mrozu powraca z nowym utworem i teledyskiem do utworu “Złoto””

Leave a Reply