Aneta Nayan powraca z wyjątkowym utworem “The Real Me”

“The Real Me” to premierowy utwór Anety Nayan, który powstał jako soundtrack do krótkometrażowego filmu “Inside” produkcji Johannesa De Jongh’a i Gunthera Tyriarda.

Utwór mówi o bardzo ważnym temacie jakim jest depresja, tak bardzo aktualnym w dzisiejszych czasach. “The Real Me” to wyjątkowo głęboki tekst, aranżacja – miejscami bajkowa, a czasem bardzo mocna i niepowtarzalny głos Anety. Razem tworzy to ognistą kombinację.

fot. okładka singla

Aneta Nayan pochodzi z Białegostoku, a obecnie mieszka w Brukseli. W wieku 7 lat zaczęła naukę w szkole muzycznej w klasie fortepianu, ale ten instrument zajął drugie miejsce w jej sercu. To śpiew był tym, co zawsze  wygrywało. Mając 11 lat skomponowała swoją pierwszą piosenkę, po której szybko powstawały kolejne.

W 2015 roku wydała EP – kę “Her Eyes” z portugalską wytwórnią Blim Records, a w 2018 mogliśmy usłyszeć jej album “Reasons” wydany z Agencją Muzyczną Polskiego Radia (z jedną z piosenek wystąpiła na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w Konkursie Debiuty). W 2019 uzyskała tytuł magistra sztuki w specjalności wokalistyka jazzowa w Konserwatorium Królewskim w Brukseli. Do dnia dzisiejszego współpracuje z muzykami tam poznanymi.

FB Anety Nayan: https://www.facebook.com/anetanayan

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply