Kasia Marona i jej nowa propozycja “Więcej” [RECENZJA]

Kasia Marona powraca z nowym, jakże przebojowym singlem “Więcej”. Do piosenki powstał teledysk.

Kasia Marona zaskakuje. Tym razem wokalistka postawiła na bardziej nowoczesne, mocno zarysowane brzmienie elektroniczne. Przyciąga uwagę świeża produkcja, która w żaden sposób nie zakłóca po prostu ładnie poprowadzonej melodyki. To ona sprawia, że ten utwór przykuwa uwagę i dzięki niej zostaje z nami na dłużej. Nowa propozycja to świadomy i dojrzały krok w życiu artystycznym wokalistki, która ucieka od przewidywalnej piosenkowości, na rzecz czegoś bardziej ambitnego. I bardzo dobrze, bo dostaliśmy propozycję bogatą nie tylko we współcześnie prezentujące się pomysły, ale też znaczącą świadomość twórczą.

fot. materiały promocyjne

Nie da się ukryć, że “Więcej” posiada niemała siłę przebicia, ale pokazuje też charyzmę samej artystki. To bardzo ważne, bo świadczy o tym, że premierowa piosenka nie powstała na zamówienie, a jest faktycznym wynikiem teraźniejszych fascynacji Kasi. Obyśmy tylko krócej czekali na kolejne propozycje, bo ten utwór pokazuje, że wokalistka idzie w bardzo dobrym kierunku.

*****

Kasia Marona to utalentowana wokalistka o charakterystycznej barwie głosu, która sama komponuje swoje piosenki i pisze do nich teksty. Kasia Marona dała się poznać szerszej publiczności poprzez udział w takich programach jak „Mam Talent” czy „Śpiewajmy razem. All together now”.

Artystka zachwyciła jury 7. edycji programu „Mam Talent”, gdzie wyśpiewała ćwierćfinał. Jej wykonanie piosenki „Chain of fools” z repertuaru Arethy Franklin zostało okrzyknięte przez Agnieszkę Chylińską jako „brawurowe” i „rasowe”. Muzyczny talent Kasi został wielokrotnie doceniony, m.in. przez: Grażynę Łobaszewską, Adama Sztabę, Annę Serafińską czy Agnieszkę Hekiert.

W 2019 roku wokalistka wydała swój pierwszy autorski singiel „Zimno”, a 3 maja 2020 roku ukazał się jej kolejny singiel „Dobrze wiem”.

*****

Singiel „Więcej” pokazuje inną odsłonę Kasi – bardziej zdecydowaną, energetyczną, charyzmatyczną i z pazurem. Sam utwór zaś opowiada o zakończeniu nudnego i pozbawionego barw związku oraz o tym, że odkrywanie uroków życia w pojedynkę może być piękne i fascynujące.

Do utworu powstał też barwny teledysk, utrzymany w tajemniczym klimacie, w którym oprócz Kasi wystąpiła para tancerzy.

Ta energetyczna nowość od Kasi Marony doskonale sprawdzi się na letnie dni i wieczory. Posłuchajcie koniecznie nowego utworu tej wokalistki. My posłuchaliśmy i…. chcemy więcej!

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply