Duet Melonove prezentuje pierwszy singiel! Posłuchaj utworu “Neon”

“Neon” to debiutancki singiel duetu Melonove. Utwór jest niezwykle świeżą propozycją, idealnie pasującą do wiosennej aury.

“Cześć! To my, tacy sami (no może nie licząc pierwszych oznak starzenia, czyt. Vintage), za to melodie nowe, czyt. MELONOVE – takimi słowami Dominika Łuczyńska (wokalistka, autorka tekstów) oraz Krzysztof Milewski (producent muzyczny, kompozytor) przywitali swoich pierwszych obserwatorów na portalach społecznościowych.

Melonove to nowy na polskiej scenie muzycznej zespół. Pierwszą odsłoną ich projektu jest debiutancki “Neon” – wiosenny kawałek będący żartobliwym wyznaniem uczuć dziewczyny do niezdecydowanego chłopaka.

fot. materiały prasowe

Duet prezentuje się w klimatach muzyki pop, cechuje się świeżym brzmieniem z nutką retro.

Znakiem rozpoznawczym jest natomiast lekki wokal, wiarygodne teksty i kompozycje, w których liczy się melodia. Jak tłumaczą sami artyści, piosenki są odzwierciedleniem ich osobistej, codziennej aury, filozofii życia i miłości do muzyki.

Jak doszło do nawiązania współpracy i powstania zespołu?

Pomysł na projekt powstał zupełnie przypadkowo – poznaliśmy się na Facebooku i postanowiliśmy współpracować. Mamy mnóstwo pomysłów, pracujemy także nad nowymi utworami, które będą ukazywać się w kolejnych miesiącach” – zdradzają artyści.

Utwór został wydany w ramach projektu wydawniczego przez ID Records.

FB Melonove: www.facebook.com/melonovemusic

 

fot. okładka singla

Leave a Reply