MIKEY prezentuje debiutancki singiel! Posłuchaj utworu “Lyin’ to Myself”

MIKEY to młody wokalista, kompozytor i autor tekstów. Uczeń światowego trenera wokalnego gwiazd zaprezentował swój debiutancki singiel “Lyin’ to Myself”.

Utwór “Lyin’ to Myself” opowiada o intymnej relacji między dwojgiem ludzi, romansie, który tak naprawdę nie ma racji bytu. Okłamywanie siebie samego, że ta relacja może przetrwać jest tylko wyobrażeniem autora o tym, czego sam chciałby doświadczyć.

MIKEY to ekspresyjny, młody wokalista, który nie boi się eksperymentować. Tworzy muzykę pełną energii, która szybko zapada w pamięć. Poprzez teksty pisane w oparciu o własne doświadczenia pozwala słuchaczom wniknąć w stworzony przez siebie równoległy wymiar, w którym nie ma sobie równych. Wiele lat temu zakochał się w muzyce pop i temu nurtowi postanowił się poświęcić.

fot. materiały prasowe

MIKEY pochodzi z Podlasia, dokładnie z Grajewa. Od najmłodszych lat brał udział w różnych konkursach wokalnych w swoim mieście jak i w konkursach wojewódzkich, zajmując przy tym wysokie miejsca. W wieku 18 lat wyleciał do Stanów Zjednoczonych gdzie przez dwa lata uczył się śpiewu u Roberta Stevensona – trenera wokalnego światowych gwiazd takich jak Rihanna, Justin Timberlake czy Charlie Puth. Kolejne lata swojego życia spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie swoje umiejętności potwierdził biorąc udział w Brytyjskim X Factor przechodząc wszystkie castingi.

Utwór “Lyin’ to Myself” dostępny jest w serwisach cyfrowych.

*****

 

fot. okładka singla

Leave a Reply