Beata Kozidrak zapowiada premierowy utwór “Gambit”

Beata Kozidrak w wywiadzie dla jednej z popularnych gazet zdradziła, że na początku maja ukaże się jej premierowa piosenka zatytułowana “Gambit”.

“Gambit” to określenie szachowe. ale bardzo jest spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać. – jak informuje wokalistka.

Nowa piosenka prawdopodobnie będzie promować solowy album wokalistki. Także na początku maja, bo 4 maja – w urodziny artystki – w sprzedaży pojawi się książka “Beata. Gorąca krew”.

fot. materiały prasowe (Piotr Pytel)

To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia.

Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Ale Beata odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.

Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu.

Beata, jakiej nie znacie, w ramach prezentu urodzinowego, oddaje autobiografię w ręce fanów.

W kwietniu 2021 mogliśmy poznać nowy utwór “Kruki” producenta Deemza, który do współpracy przy tym kawałku zaprosił Sariusa i Beatę Kozidrak.

 

Leave a Reply