Nikola Wiench prezentuje debiutancki singiel. Posłuchaj utworu “Łap chwilę”

“Łap chwilę” to debiutancki singiel będącej na początku drogi artystycznej Nikoli Wiench. Słowa i muzyka to efekt współpracy wokalistki z Agnieszką Wiechnik.

Nikola Wiench to 24 letnia wokalistka. Jest studentką architektury na Politechnice Opolskiej (rysuje od 11 lat), ale to muzyką chciałaby zajmować się zawodowo. Jest altem w chórze Politechniki Opolskiej od 4 lat.

fot. materiały prasowe

“Śpiewam odkąd pamiętam, a na scenie stanęłam pierwszy raz mając 5 lat. Co ciekawe było to 6 kwietnia, co pokrywa się z datą premiery mojego debiutanckiego singla “Łap chwilę”. Opowiada on o człowieku, który zapomniał, że życiem można (a nawet trzeba!) się cieszyć i wpadł w wir pracy oraz innych codziennych obowiązków.”

“Chciałabym, żeby dzięki tej piosence ludzie przypomnieli sobie co tak naprawdę jest ważne w życiu, tym bardziej w obliczu tego jak w tym momencie wygląda świat.” – jak informuje Nikola.

Agnieszka Wiechnik to songwriterka i wokalistka, która współpracowała z wieloma uznanymi na polskiej scenie muzycznej artystami m.in. z: Beatą Kozidrak, Braćmi Cugowskimi, Piotrem Kupichą czy Kasią Cerekwicką.

*****

Wokal: Nikola Wiench
Tekst: Agnieszka Wiechnik
Muzyka: Agnieszka Wiechnik, MAVOOI
Produkcja muzyczna: MAVOOI
Realizacja nagrania: Przemek Puk/Puk Music
Mix/Mastering: Przemek Puk/Puk Music

 

Leave a Reply