Kamil Bednarek i Sound’n’Grace w utworze “Nasz ślad”

Sound’n’Grace wracają z kolejną muzyczną nowością. Stworzony we współpracy z Kamilem Bednarkiem utwór ’’Nasz ślad’’ pochodzi z ostatniego albumu zespołu o nazwie ’’Początek’’. Współautorem muzyki jest Josef Hedinger – amerykański kompozytor i wokalista, a produkcją zajął się Michał Kush.

Nagrywając ten utwór nie sądziliśmy, że jego wydźwięk nabierze dodatkowej mocy w dzisiejszych czasach. Pandemia wówczas miała trwać parę tygodni, a realia są takie, że kultura zdążyła już poryć się grubą warstwą kurzu. Zamknięci jako pierwsi, otwierani ostatni…

Czujemy, że emocje, które zdążyły się w nas zdążyły się nagromadzić, w końcu muszą znaleźć wentyl, bo się po prostu udusimy – mówią Sound’n’Grace.

fot. materiały prasowe

Teledysk do utworu wyreżyserował Piotr Dylewski.  W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Celmer, Mateusza Rzeźniczaka oraz przedstawicieli różnych specjalizacji artystycznych: malarza, tancerkę, lalkarza i chór. Przysypani kurzem polegli w swoich czynnościach. Nikt już o nich nie pamięta. Dwoje młodych ludzi postanawia to zmienić.

Utwór “Nasz Ślad” znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie “Początek”, wraz z jego premierą zespół Sound’n’Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii.

 

Jedna odpowiedź do “Kamil Bednarek i Sound’n’Grace w utworze “Nasz ślad””

Leave a Reply