Druga odsłona projektu nita. Posłuchaj singla “Fatalna kołysanka”

“Fatalna kołysanka” to druga odsłona twórczości projektu nita. Do utworu powstał niezwykły teledysk, tworzący całość z tym jakże ciekawym utworem. Obecnie zespół pracuje nad debiutancką EP.

“Fatalna Kołysanka” to drugi singiel projektu nita, ubrany w warstwę słowną, którą stworzył Michał Matejczuk. Utwór powstał na przestrzeni 2020 i 2021 roku, dzięki wspólnej pracy intrygujących artystów. Autorka po raz kolejny dzieli się ze słuchaczami swoją obserwacją innych ludzi i siebie samej. Dla nity bardzo istotny jest również teledysk stworzony do tej piosenki – to w nim objawia się pełnia przekazu owej obserwacji.

fot. materiały promocyjne

nita z impetem wjeżdża na polską scenę popowo-alternatywną.

Obecnie zespół pracuje nad pierwszą EP, która będzie przedstawiać fascynujący świat piosenki z dozą epickości. Łączą akustykę z elektroniką, a oczekiwane z niespodziewanym. Poznajcie drugą odsłonę ich twórczości w postaci równie interesującej “Fatalnej kołysanki”.

“Jestem przeszczęśliwa, że udało nam się sfinalizować drugi projekt nity. Nie ukrywam, że było to dla nas ogromnym wyzwaniem ale dzięki pomocy wspaniałych duszyczek, możemy się dzielić z wami naszą wrażliwością i wizją artystyczną.” – jak informuje wokalistka

*****

„Fatalna Kołysanka” dostępna w serwisach straemingowych: https://ffm.to/NITAfatalnakolysanka

muzyka: nita, Bartek Marszałek słowa: Michał Matejczuk

 

fot. okładka singla

Leave a Reply