Sylwia Grzeszczak powraca z utworem “Prawda o nas”

Sylwia Grzeszczak z okazji swoich urodzin zapowiedziała nowy singiel –„Prawda o nas”, który już jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie wokalistki.

Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu… Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

fot. materiały prasowe

Artystka o klipie: „W głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i nie wyreżyserowany.”

 

“Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki.”

Singiel „ Prawda o nas” zapowiada nowy, czwarty już solowy album Sylwii Grzeszczak. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane. Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt.

Utwór dla wielbicieli twórczości Sylwii Grzeszczak, niestety niewiele wnoszący względem jej wcześniejszych dokonań. Stworzony konwencjonalnie, ale z potencjałem na przebój. Propozycja raczej dla fanów wokalistki. Wszyscy, którzy dotychczas omijali twórczość Sylwii, także ten utwór nie przekona.

 

Jedna odpowiedź do “Sylwia Grzeszczak powraca z utworem “Prawda o nas””

Leave a Reply