Dream Light prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Mrożona herbata”

“Mrożona herbata” to kolejny już premierowy utwór zespołu Dream Light. Nowy singiel zapowiada album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Do piosenki powstał teledysk, który możecie obejrzeć bezpośrednio na naszym portalu.

“Zapraszamy na premierę nowego klipu muzycznego zespołu Dream Light. Utwór “Mrożona Herbata” to tęsknota za latem i beztroską. Wracamy wspomnieniami do plaży, słońca… Wszystko to znajdziecie w tym teledysku.”

Po dobrym odbiorze debiutanckiej płyty “Druga Strona” zespół nie zwalnia tempa, poszukuje coraz ciekawszych brzmień i inspiracji muzycznych. Poprzednie single “Chmury” i “Trampolina” zapoczątkowały nową muzyczną podróż duetu, której kontynuacją jest utwór “Mrożona herbata”.

fot. materiały prasowe

Zespół Dream Light powstał w listopadzie 2019 roku. Tworzą go Mateusz Kluba (kompozytor) i Martyna Pogorzelczyk (autorka tekstów). Grupa wykonuje muzykę elektroniczną z wokalem na żywo. Fizyczna premiera debiutanckiego albumu pt. “Druga Strona” odbyła się 9 lutego 2020, a na platformach streamingowych 28 lutego. Dream Light to ciekawe widowisko muzyczne połączone z dawką pozytywnych emocji i wrażeń.

Premiera teledysku “Mrożona herbata” odbyła się na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube.

*****

“Mrożona herbata” dostępna jest też w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/DREAMLIGHTmrozonaherbata

 

fot. okładka singla

“Najważniejsi są odbiorcy naszej muzyki” – nasz wywiad z zespołem Dream Light

Leave a Reply