sanah “2:00”. Kolejny utwór z płyty “Irenka”

Piosenka “2:0” to kolejna odsłona nowej płyty sanah. Album “Irenka” ukaże się 7 maja 2021.

“Troszkę w świetle innym. Pod powierzchnią tańczą kolory i dźwięki słychać jakby ożywiony obraz prerafaelitów a w jego sercu ukrywa się… kolejny obrazek! W dobie naszych pięknych telefonów ja sanah z autorami klipu właśnie zachęcamy – zobaczcie klip na dużym ekranie! Płyńmy z prądem Albo nie Pod prąd! O”.

Muzyka to efekt współpracy wokalistki z Tomem Martinem i Edwardem Leithead-Docherty. Współautorem tekstu została Magda Wójcik, z którą sanah współpracowała już przy debiutanckiej płycie.

fot. materiały prasowe

 

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój nowy materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem ‘No sory’, a równo rok od premiery debiutu, 7 maja br. w ręce fanów trafia drugi album studyjny sanah.

„Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek (‘Szampan’, ‘Melodia’, ‘Siebie zapytasz’, ‘Proszę pana’). Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę.

Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu.  Album promuje aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów – singiel ‘Ale jazz!’ nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.

 

sanah ujawnia szczegóły drugiej płyty studyjnej “Irenka”

Jedna odpowiedź do “sanah “2:00”. Kolejny utwór z płyty “Irenka””

Leave a Reply