Premiera albumu Olgi Bończyk. Posłuchaj nowego singla “Ślad miłości”

„Ślady miłości” to czwarta solowa i najbardziej osobista płyta Olgi Bończyk, która swoją premierą ma 26 marca. Jednocześnie pojawił się piąty już singiel promujący ten album, zatytułowany “Ślad miłości”.

To 12 piosenek, przepełnionych miłością, czułością i nadzieją, do których muzykę skomponowali Aleksander Woźniak, Filip Siejka, Adam Abramek i Paweł Sot, a teksty w większości napisała sama wokalistka. Producentem i wydawcą płyty jest ARTMUSIC Olga Bończyk.

Olga Bończyk tak napisała o nowej płycie:

“Minęło już kilka lat od wydania mojego ostatniego solowego albumu „Piąta Rano”. Ten czas wypełniały chwile szczęścia i spełnienia, ale również chwile trudne, porażki i pożegnania, które pozostawiły we mnie czuły ślad.”

fot. okładka płyty

“Swoje potargane myśli przelewałam na papier bez specjalnych planów wydawniczych. Nieustająco jednak dostawałam od Państwa sygnały, że czas pomyśleć o nowych piosenkach i nowej płycie. Zaczęła więc we mnie wzbierać myśl, że może z tych słów, dotąd zamkniętych w szufladach, powinnam wydać płytę? Na mojej drodze stanęło kilku znakomitych kompozytorów. Ich talent, muzykalność i zaangażowanie upewniło mnie, że nagranie nowego albumu to słuszna decyzja, a przebojowe piosenki, które wyszły spod ich skrzydeł są tego dowodem. Dziś, zamykam miniony rozdział z czułością i wdzięcznością za każdy dzień, za każdy uśmiech i każdą wylaną łzę. Oddaję w Państwa ręce mój najnowszy album „Ślady miłości” – płytę pełną nadziei, miłości, czułości do tego co było i pogodzenia się z tym co nieuniknione. Dzielę się z Państwem piosenkami prosto z serca wierząc, że już wkrótce spotkamy się na moich koncertach.”

Łukasz Zagrobelny o płycie „Ślady miłości” – “Olga Bończyk zabiera nas w fascynującą, pełną emocji i wzruszeń, muzyczną podróż. Jej najnowsza płyta „Ślady miłości” to zbiór, pięknie zaśpiewanych, kunsztownie skomponowanych i nowocześnie zaaranżowanych, muzycznych perełek. Teksty, w większości napisane przez Olgę, są kwintesencją wrażliwości i pięknego słowa, tak dzisiaj nieczęsto spotykanego… i tęsknoty… tęsknoty za czymś, za czym wszyscy chyba tęsknimy… za Wielką Miłością… tą utraconą, ale i tą, która na pewno nadejdzie.”

Album „Ślady miłości” promują cztery single i cztery teledyski, tworzące historię miłosną, która może być bliska sercu każdego z nas. W dniu premiery albumu Olga Bończyk zaprezentowała piąty teledysk do piosenki „Ślad miłości”.

Muzykę do piosenki „Ślad miłości” napisał Filip Siejka, a słowa Olga Bończyk. Produkcją teledysku zajęła się GRUPA#13, reżyserią Dariusz Szermanowicz, a zdjęcia są autorstwem Bartka Szydłowskiego. Teledysk powstał przy wsparciu marek REVITALASH i MNEMOSLINE.

 

Leave a Reply