Kozyrska x Sieczak z singlem „Jestem” zapowiadającym debiutancki album

“Jestem” to pierwszy singiel, zapowiadający debiutancką płytę duetu Kozyrska x Sieczak, nad którą zespół intensywnie pracował przez cały 2020 rok.

fot. okładka singla

“Połączyliśmy w nim organiczne, melodyjne brzmienia z nutą alternatywy, nawiązując do naszych inspiracji z przełomu lat ’90 i ’00. Jest to dość konkretna zapowiedź, aczkolwiek muzycznie wcale nie wyczerpuje wszystkich motywów które można będzie usłyszeć na albumie. Natomiast słowa doskonale nakreślają o czym będzie ta płyta: o spokoju, szczęściu i spełnieniu, zanurzeniu w teraźniejszości, zajrzeniu do własnego wnętrza, byciu tu i teraz oraz zachowaniu równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia”. – jak informuje duet Kozyrska x Sieczak i dodaje:

 

„Do singla nakręciliśmy teledysk z Mateuszem Białęckim w roli producenta, scenarzysty i reżysera. Po kilku rozmowach i przeczytaniu scenariusza wiedzieliśmy już że wyjdzie z tej współpracy coś wyjątkowego, a sama praca z Mateuszem na planie to oprócz przyjemności i wspaniałej przygody, także ciężka praca i wyzwanie. W klipie wystąpiły z nami zjawiskowe baletnice z Opery Bałtyckiej, nie zabrakło również symboliki i mistycyzmu, starego Cadillaca oraz nieznośnie zimnej, nadmorskiej pogody, która znakomicie zgrała się z klimatem teledysku. Zdjęcia kręciliśmy w naszym rodzinnym Trójmieście oraz na Kaszubach. Na planie współpracowaliśmy ze wspaniałą ekipą, która wraz z nami włożyła dużo serca oraz ogram pracy podczas realizacji tego klipu”.

*****

Premiera singla odbyła się 18 marca 2021 na stronie:
https://www.kozyrskaxsieczak.pl/jestem oraz kanale YouTube: https://bit.ly/2NA9AvU

W serwisach streamingowych singiel jest dostępny od 19 marca.

 

 

W maju 2020 Kozyrska x Sieczak wydali EP “Jeszcze Będzie Pięknie”:

Kozyrska x Sieczak – “Jeszcze Będzie Pięknie EP” [RECENZJA]

Leave a Reply