“SONG” – zapowiedź nowego projektu Sebastiana Fabijańskiego

2021 w stylu 2001 – tak brzmi “SONG”, czyli singiel zapowiadający wspólny materiał składu skandal, który tworzą Sebastian Fabijański, pochodzący z Bydgoszczy raper Młody Jimm i producent Amek.

Skład zebrał się kilka miesięcy temu w studio, by zarejestrować kilka tracków. Skończyło się to pełnoprawnym albumem, którego premiera już 7 maja!

Jaki jest SONG – pierwsza wizytówka skandalu?

Dla mnie ten kawałek jest esencją tego, co kocham w rapie. Bezkompromisową prawdą położoną na oldschoolowym beacie, którego jak słyszę to nie pozostaje nic innego jak tylko nagrać Song. Jeżeli jeszcze współdzielisz taką zajawkę z drugim człowiekiem to radość tworzenia jest co najmniej dwa razy większa – mówi Sebastian Fabijański. I taka będzie płyta skandalu pt: R.A.P – Rymowana Anatomia Prawdy.

Fabijański zwrócił uwagę na Młodego Jimma dzięki siostrze rapera z Bydgoszczy. Wysłała tyle wiadomości na jego profil na instagramie, że Sebastian posłuchał, zajarał się umiejętnościami Jimma i zaprosił go do współpracy.

Muzycznie skład uzupełnił Amadeusz Krebs – Amek, który przygotował beaty w klimacie bardzo klasycznym. – Song? To dla mnie mocno old-schoolowy kawałek prosto z serca. – 2021 możliwość dostałem, wrzucę to na CD – uważam że wersy mówią same za siebie – komentuje Młody Jimm.

Kolejne single już za dosłownie chwilę. Gdy już zapłonie setny most, ja skoczę w ogień dobić go – album skandalu to produkcja wbrew nowoczesnym trendom, a to, że kolejny materiał Fabijański wydaje dwa miesiące po “Resecie” tym bardziej pokazuje, że raperzy chcą po prostu robić rap nie patrząc na rynkowe zasady.

Wydawcą projektu skandal jest wytwórnia offRAW.

 

Leave a Reply